Szkoła Podstawowa w Wyszatycach

Konkurs szkolny

Utworzono dnia 26.02.2021

UWAGA KONKURSY !!!

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Wyszatycach ogłasza konkurs na „Najpiękniejsza kartkę walentynkową” oraz konkurs fotograficzny „Zima w obiektywie”.

W obu konkursach mogą wziąć udział uczniowie klas 4-8 .

Regulamin szkolnego konkursu na „ Najpiękniejszą kartkę walentynkową”.

Cele konkursu :

- rozwijanie zainteresowań  i uzdolnień plastycznych dzieci i młodzieży,

- rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności wyrażania własnych uczuć, myśli i doznań środkami wyrazu  plastycznego.

Przedmiot oceny konkursowej :

- estetyka wykonania ,

- forma przestrzenna kompozycji,

- oryginalnośc pomysłu,

- kolorystyka.

Termin składania prac : 15.02.2021r. ( poniedziałek)

Prace należy składać do oklejonego czerwonym serduszkiem pudełka z napisem –konkurs walentynkowy, znajdującego się w łączniku przy wejściu do szkoły.

Kartka może być wykonana technika dowolną, powinna zawierać życzenia z okazji walentynek.

Kartkę należy opisać podając imię i nazwisko ucznia  oraz klasę .

Regulamin szkolnego konkursu fotograficznego pt „ Zima w obiektywie”.

Cele konkursu :

- ukazanie uroków polskiej zimy,

- popularyzowanie fotografii jako sposobu na ukazanie piękna otaczającej nas przyrody,

- rozwijanie pasji i uzdolnień uczniów .

Fotografie powinny przedstawiać piękne ,ciekawe miejsce w najbliższej okolicy, obiekt w miejscowości lub szczegół ukazujący piękno natury (roślina, zwierzę, krajobraz  ).

Należy przedstawić 1 fotografię zimy , która powinna charakteryzować się ciekawym ujęciem, dobra jakością . Technika wykonania fotografii jest dowolna, praca powinna być samodzielna.

Zdjęcia prosimy wysyłać do 16.02.2021r., do Julii Kasprzyk , Wiktorii Winiarskiej  lub Sebastiana Rywaka na aplikacji TEAMS, opisać podając imię ,nazwisko ,klasę oraz tytuł fotografii.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w  obu konkursach  wszystkich uczniów klas 4-8 . Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Życzymy powodzenia !!

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.